fotoalbum
Super zavody akorat se omluvam za ne tolik dobrou kvalitu fotek,protoze byla mlha a taky jsme fotil z tribuny,a bylo tam fakt mrte lidu,ale jinak fajn den a fajn akcicka,az na to ze nebylo moc teplo
12309 fotek
::
Vytvořeno 12. října 2008
::
Obsahuje
53 fotek